WEDSTRIJD
10.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Flemming Peters | Floris Podzimek | 6-2, 6-2 | Turkey F36 | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
15.05.00, 23 Jaar
15.05.00, 23 Jaar
Flemming Peters vs. Floris Podzimek - onderlinge wedstrijden
10.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Flemming Peters | Floris Podzimek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Turkey F36 | Clay |
Flemming Peters form & Floris Podzimek form
Flemming Peters - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |
Floris Podzimek - laatste wedstrijden
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Sadaoui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Warren Wood | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trier - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bjorn Nareyka | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Esch/Alzette - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. William Griffith | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Matiyevich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viju George | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Erick Sanchez | 4-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Noah Berry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Victor Ortega | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Kevin Cheruiyot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Courtney John Lock | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amadatus Admiraal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F45 - Hard | ||||
16.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fethi Achour | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
20.11.18 Kwalif. | vs. Edris Fetisleam | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gokalp Ayar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Takara Matsuzuka | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |