WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Flemming Peters | Umut Akkoyun | 6-1, 4-6, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Flemming Peters | Umut Akkoyun | |
1e Service % | 39/67 (58%) | 63/107 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/39 (77%) | 35/63 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 17/44 (39%) |
Benutte Breakpoints | 7/19 (37%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/107 (51%) | 24/67 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/174 (56%) | 76/174 (44%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Flemming Peters | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Flemming Peters | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Flemming Peters | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Flemming Peters | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Flemming Peters | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Flemming Peters | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Flemming Peters | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Flemming Peters | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Flemming Peters | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Flemming Peters | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Flemming Peters | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Flemming Peters | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Flemming Peters | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
Germany
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
Flemming Peters vs. Umut Akkoyun - onderlinge wedstrijden
01.05.19 | 1e ronde | Flemming Peters | Umut Akkoyun | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Flemming Peters form & Umut Akkoyun form
Flemming Peters - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |
Umut Akkoyun - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |