WEDSTRIJD
16.09.18 | Kwalif. | Francesco Bessire | Sardor Pulatov | 6-1, 6-0 | Kazakhstan F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Francesco Bessire | Sardor Pulatov | |
1e Service % | 27/39 (69%) | 20/43 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/43 (65%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesco Bessire | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
3-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Sardor Pulatov | |
5-1 | Sardor Pulatov | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Francesco Bessire | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesco Bessire | 2-0 | |
0-0, 40-0 | ||
3-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-0 | Sardor Pulatov | |
0-0, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Italy
21.02.94, 30 Jaar
12000 $
21.02.94, 30 Jaar
12000 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
26.05.87, 36 Jaar
26.05.87, 36 Jaar
Francesco Bessire vs. Sardor Pulatov - onderlinge wedstrijden
16.09.18 | Kwalif. | Francesco Bessire | Sardor Pulatov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Kazakhstan F7 | Clay |
Francesco Bessire form & Sardor Pulatov form
Francesco Bessire - laatste wedstrijden
M15 Perugia - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piombino - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. William Griffith | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. George Tsivadze | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Adam Moundir | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Glenn Smits | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Adnaoui | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Bettini | 7-62, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Vlad Victor Cornea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Accra - Hard | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Andre Gaspar Murta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Constantin Schmitz | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gibril Diarra | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hu Liu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.19 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
07.01.19 Kwalif. | vs. Li-Wie Tan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
31.12.18 Kwalif. | vs. Kazuma Kawachi | 7-68, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
27.09.18 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.18 2e ronde | vs. Denys Klok | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Sardor Pulatov - laatste wedstrijden
M25 Almaty - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
16.09.18 Kwalif. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F4 - Hard | ||||
04.06.18 Kwalif. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F1 - Hard | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F2 - I. hard | ||||
17.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F1 - I. hard | ||||
11.02.18 Kwalif. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
22.08.17 1e ronde | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F3 - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Karshi Challenger - Hard | ||||
06.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uzbekistan F2 - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail |