WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Francesco Liucci | Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
07.04.99, 24 Jaar
07.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
21.10.96, 27 Jaar
21.10.96, 27 Jaar
Francesco Liucci vs. Federico Juan Aguilar - onderlinge wedstrijden
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Francesco Liucci | Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Francesco Liucci form & Federico Juan Aguilar form
Francesco Liucci - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 7-5, 3-0, Omar Knani - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Fasoli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shyam Sundarr Shri Sailesh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Kreynes | 2-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Yuchen Pan | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-73, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Secci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Gregorio Biondolillo | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Ostajewski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Biagio Gramaticopolo | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Nosei | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Pietro Pampanin | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Gervail | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail |
Federico Juan Aguilar - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |