WEDSTRIJD
24.10.19 | 2e ronde | Francisco Andreu Garcia | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-4 | M15 Benicarlo | Clay |
STATISTIEKEN
Francisco Andreu Garcia | Carlos Boluda-Purkiss | |
1e Service % | 37/69 (54%) | 46/65 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/37 (65%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/32 (53%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/65 (45%) | 28/69 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/134 (52%) | 64/134 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francisco Andreu Garcia | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Francisco Andreu Garcia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
4-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Francisco Andreu Garcia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Francisco Andreu Garcia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0 | ||
Francisco Andreu Garcia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Francisco Andreu Garcia | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Andreu Garcia | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Carlos Boluda-Purkiss | |
0-0, 0-15 | ||
Francisco Andreu Garcia | 5-3 | |
0-0 | ||
6-4 |
Spain
07.03.01, 23 Jaar
07.03.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Francisco Andreu Garcia vs. Carlos Boluda-Purkiss - onderlinge wedstrijden
24.10.19 | 2e ronde | Francisco Andreu Garcia | Carlos Boluda-Purkiss | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay |
25.07.19 | 2e ronde | Carlos Boluda-Purkiss | Francisco Andreu Garcia | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Denia | Clay |
Francisco Andreu Garcia form & Carlos Boluda-Purkiss form
Francisco Andreu Garcia - laatste wedstrijden
M15 Nules - Clay | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Stefan Micov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
25.09.21 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 2-6, 1-4, - Francisco Andreu Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.21 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 7-68, 1-0, Benjamin Winter Lopez - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 5-7, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Jesus Echevarri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-5, - Francisco Andreu Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Achondo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Miguel Schettkat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
23.07.21 Kwartfinale | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-2, Pol Toledo Bague - scratch | wedstrijd detail | |
20.07.21 Kwalif. | vs. Javier Molino | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Yannick Mertens | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.04.21 Kwalif. | vs. Lilian Marmousez | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Carlos Boluda-Purkiss - laatste wedstrijden
M15 Valldoreix - Clay | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.19 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
11.10.19 2e ronde | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.19 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |