WEDSTRIJD
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Francisco Comesana | Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | M15 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
19.01.98, 26 Jaar
14764 $
19.01.98, 26 Jaar
14764 $
Francisco Comesana vs. Lautaro Agustin Falabella - onderlinge wedstrijden
06.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Francisco Comesana | Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
Francisco Comesana form & Lautaro Agustin Falabella form
Francisco Comesana - laatste wedstrijden
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | - | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Lautaro Agustin Falabella - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.03.24 Kwartfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elbert Barr | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Segundo Goity Zapico | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Fernandez | 6-4, 6-71, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 4-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail |