WEDSTRIJD
17.09.18 | Kwalif. | Francisco Comesana | Leonardo Aboian | 6-4, 6-1 | Argentina F6 | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Francisco Comesana vs. Leonardo Aboian - onderlinge wedstrijden
02.05.23 | 1e ronde | Francisco Comesana | Leonardo Aboian | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Coquimbo Challenger | Clay |
10.12.21 | 2e ronde | Francisco Comesana | Leonardo Aboian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Rio | Clay |
23.11.21 | 1e ronde | Francisco Comesana | Leonardo Aboian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Cordoba | Clay |
08.05.19 | 1e ronde | Francisco Comesana | Leonardo Aboian | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
17.09.18 | Kwalif. | Francisco Comesana | Leonardo Aboian | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Argentina F6 | Clay |
Francisco Comesana form & Leonardo Aboian form
Francisco Comesana - laatste wedstrijden
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renzo Olivo | - | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-1, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Pellegrino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 6-71, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Orlando Luz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-75, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 4-3, - Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Nick Hardt | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Leonardo Aboian - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Kwartfinale | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Enzo Kohlmann De Freitas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Mateus Alves | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-73, 1-5, - Leonardo Aboian - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Matheus Cury Bueres | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Wilson Leite | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |