WEDSTRIJD
31.10.18 | 1e ronde | Francisco Dias | Vladyslav Gorodynskyi | 6-1, 0-6, 6-4 | Egypt F25 | Hard |
STATISTIEKEN
Francisco Dias | Vladyslav Gorodynskyi | |
1e Service % | 54/70 (77%) | 37/57 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/54 (65%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/16 (38%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/57 (46%) | 29/70 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/127 (53%) | 60/127 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francisco Dias | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Francisco Dias | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Dias | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Francisco Dias | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Francisco Dias | 0-1 | |
Francisco Dias | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Francisco Dias | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
Francisco Dias | 0-5 | |
0-6 |
3 | ||
0-0 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-1 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-1 | Vladyslav Gorodynskyi | |
1-2 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francisco Dias | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francisco Dias | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Francisco Dias | 4-3 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Francisco Dias | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Vladyslav Gorodynskyi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Portugal
01.05.92, 31 Jaar
14255 $
01.05.92, 31 Jaar
14255 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
12.08.97, 26 Jaar
12.08.97, 26 Jaar
Francisco Dias vs. Vladyslav Gorodynskyi - onderlinge wedstrijden
11.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Francisco Dias | Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Egypt F27 | Hard |
31.10.18 | 1e ronde | Francisco Dias | Vladyslav Gorodynskyi | 6-1, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | Egypt F25 | Hard |
Francisco Dias form & Vladyslav Gorodynskyi form
Francisco Dias - laatste wedstrijden
M25 Porto - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Eduardo Struvay | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jonathan Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. William Griffith | 4-6, 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Pedro Araujo | 7-64, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Imrane Bentekhici | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Ben Jones | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
05.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
28.02.19 2e ronde | vs. Alejandro Gomez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.19 1e ronde | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F44 - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 6-3, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Flinner | 6-0, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
06.12.18 2e ronde | vs. Gabriel Petit | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Jakob Sude | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.18 Kwalif. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Vladyslav Gorodynskyi - laatste wedstrijden
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Maksymchuk | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.20 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Bagbekov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Petros Tsitsipas | 6-2, 3-6, 3-4, - Vladyslav Gorodynskyi - scratch | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.19 Kwalif. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 Kwalif. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 7-65, 15-13 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 6-76, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michiel De Krom | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |