WEDSTRIJD
03.10.18 | 1e ronde | Franco Emanuel Egea | Lawrence Bataljin | 4-6, 6-3, 6-1 | Portugal F19 | Hard |
STATISTIEKEN
Franco Emanuel Egea | Lawrence Bataljin | |
1e Service % | 57/80 (71%) | 58/83 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/57 (61%) | 32/58 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/83 (51%) | 34/80 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/163 (54%) | 75/163 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Franco Emanuel Egea | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Franco Emanuel Egea | 2-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Franco Emanuel Egea | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Franco Emanuel Egea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Emanuel Egea | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lawrence Bataljin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-1 | Lawrence Bataljin | |
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
22.05.96, 27 Jaar
22.05.96, 27 Jaar
Franco Emanuel Egea vs. Lawrence Bataljin - onderlinge wedstrijden
03.10.18 | 1e ronde | Franco Emanuel Egea | Lawrence Bataljin | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Portugal F19 | Hard |
Franco Emanuel Egea form & Lawrence Bataljin form
Franco Emanuel Egea - laatste wedstrijden
Lawrence Bataljin - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - scratch | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |