WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Frane Nincevic | Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 10-8 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Croatia
17.06.99, 24 Jaar
17960 $
17.06.99, 24 Jaar
17960 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.12.99, 24 Jaar
12883 $
22.12.99, 24 Jaar
12883 $
Frane Nincevic vs. Lior Goldenberg - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Frane Nincevic | Lior Goldenberg | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
09.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Lior Goldenberg | Frane Nincevic | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Frane Nincevic form & Lior Goldenberg form
Frane Nincevic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 4-6, - Frane Nincevic - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Domen Gostincar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Daniel Orlita | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Radomlje - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 7-61, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.22 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 0-3, - Frane Nincevic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Simon Freund | 6-77, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Simon Carr | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Fran Kuna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Gomes | 6-3, 6-78, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Radomir Tomic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Lior Goldenberg - laatste wedstrijden
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-77, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Pavlos Tsitsipas | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-65, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgios Nouchakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Max Cunat | 1-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 3-0, Gianluca Coloma-Heck - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Sorensen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. William Norton | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tyler Stice | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Attila Boros | 7-610, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kornel Halmos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. James Davis | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pesti Balazs | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Demetris Azoides | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adi Dagan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |