WEDSTRIJD
18.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Gabriel Roveri Sidney | Lucas Hellfritsch | 7-62, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Brazil
27.04.97, 26 Jaar
26639 $
27.04.97, 26 Jaar
26639 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
28.02.98, 26 Jaar
28.02.98, 26 Jaar
Gabriel Roveri Sidney vs. Lucas Hellfritsch - onderlinge wedstrijden
18.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Gabriel Roveri Sidney | Lucas Hellfritsch | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Gabriel Roveri Sidney form & Lucas Hellfritsch form
Gabriel Roveri Sidney - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Lucas Hellfritsch - laatste wedstrijden
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.04.21 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.19 Finale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.19 Halve finale | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - scratch | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |