WEDSTRIJD
08.05.19 | 1e ronde | Gabriele Maria Noce | Igor Panin | 6-1, 6-2 | M25 Prijedor | Clay |
STATISTIEKEN
Gabriele Maria Noce | Igor Panin | |
1e Service % | 24/36 (67%) | 26/53 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 15/26 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 8/27 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/53 (57%) | 8/36 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Igor Panin | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Igor Panin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gabriele Maria Noce | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Igor Panin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Igor Panin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriele Maria Noce | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Igor Panin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriele Maria Noce | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Igor Panin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gabriele Maria Noce | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Igor Panin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriele Maria Noce | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Igor Panin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.04.90, 33 Jaar
16.04.90, 33 Jaar
Gabriele Maria Noce vs. Igor Panin - onderlinge wedstrijden
08.05.19 | 1e ronde | Gabriele Maria Noce | Igor Panin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Prijedor | Clay |
Gabriele Maria Noce form & Igor Panin form
Gabriele Maria Noce - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
01.07.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Igor Panin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.19 1e ronde | vs. Emir Sendogan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tay - Hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tay - Hard | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nhat Quang Nguyen | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
30.05.19 1e ronde | vs. Antun Vidak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Jakob Sude | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Chaudary | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F30 - Clay | ||||
02.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammet Furkan Guldas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
India F9 - Clay | ||||
24.11.08 1e ronde | vs. Rifat Biktyakov | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
08.09.08 1e ronde | vs. Dmitry Kalyuzhny | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.08 2e ronde | vs. Evgeny Kirillov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
01.09.08 2e ronde | vs. Vladislav Bondarenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.08 1e ronde | vs. Ervand Gasparyan | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
25.08.08 1e ronde | vs. Ashot Khacharyan | 6-2, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail |