WEDSTRIJD
08.04.19 | Kwalif. | Gabriele Maria Noce | Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 6-2, 11-9 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gabriele Maria Noce vs. Nikolay Vylegzhanin - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Gabriele Maria Noce | Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Gabriele Maria Noce form & Nikolay Vylegzhanin form
Gabriele Maria Noce - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
01.07.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nikolay Vylegzhanin - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Theo Papamalamis | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Rigele Te | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-70, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Martin Damm | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Florent Bax | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Evan Furness | 2-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 2-0, Maxence Beauge - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | Miljan Zekic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |