WEDSTRIJD
18.07.19 | 3e ronde | Gastao Elias | Mirza Basic | 3-6, 6-3, 7-66 | Nur Sultan | Hard |
STATISTIEKEN
Gastao Elias | Mirza Basic | |
1e Service % | 55/104 (53%) | 67/102 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/55 (78%) | 46/67 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/49 (55%) | 20/35 (57%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/102 (35%) | 34/104 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/206 (51%) | 100/206 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 9 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gastao Elias | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gastao Elias | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-5 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gastao Elias | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Gastao Elias | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gastao Elias | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gastao Elias | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gastao Elias | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gastao Elias | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gastao Elias | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gastao Elias | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Mirza Basic | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gastao Elias vs. Mirza Basic - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 3e ronde | Gastao Elias | Mirza Basic | 3-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | Nur Sultan | Hard |
18.07.17 | 1e ronde | Gastao Elias | Mirza Basic | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Scheveningen Challenger | Clay |
Gastao Elias form & Mirza Basic form
Gastao Elias - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 7-64, 5-7, 4-3, Naoki Nakagawa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Hady Habib | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Steven Diez | 4-6, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanki Erel | 1-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 1-6, 0-2, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-4, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail |
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |