WEDSTRIJD
22.10.19 | Kwalif. | Gaston Erhardt | Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | M15 Junin | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
18.09.98, 25 Jaar
18.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
21.10.96, 27 Jaar
21.10.96, 27 Jaar
Gaston Erhardt vs. Federico Juan Aguilar - onderlinge wedstrijden
22.10.19 | Kwalif. | Gaston Erhardt | Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Junin | Clay |
Gaston Erhardt form & Federico Juan Aguilar form
Gaston Erhardt - laatste wedstrijden
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.20 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hurlingham - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Federico Juan Aguilar - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
02.10.19 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail |