WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Genaro Alberto Olivieri | Stefano Battaglino | 7-5, 1-6, 6-0 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Genaro Alberto Olivieri | Stefano Battaglino | |
1e Service % | 44/80 (55%) | 53/71 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/44 (73%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/36 (39%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/71 (42%) | 34/80 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/151 (50%) | 75/151 (50%) |
Dubbele fouten | 8 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Stefano Battaglino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Stefano Battaglino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-5 | Stefano Battaglino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Genaro Alberto Olivieri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Stefano Battaglino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Stefano Battaglino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Genaro Alberto Olivieri | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Stefano Battaglino | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Genaro Alberto Olivieri vs. Stefano Battaglino - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Genaro Alberto Olivieri | Stefano Battaglino | 7-5, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
13.06.19 | 2e ronde | Genaro Alberto Olivieri | Stefano Battaglino | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Genaro Alberto Olivieri form & Stefano Battaglino form
Genaro Alberto Olivieri - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Stefano Battaglino - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.22 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.11.22 Kwartfinale | vs. Jarno Jans | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Joris Moret | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Dlimi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Tim Handel | 6-1, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 4-1, Gheorghe Claudiu Schinteie - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 6-2, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-5, Elio Jose Ribeiro Lago - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Julian Gimenez | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Matteo Donati | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |