WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Gianni Mina | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | M15 Uriage | Clay |
STATISTIEKEN
Gianni Mina | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1e Service % | 58/70 (83%) | 70/91 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/58 (71%) | 42/70 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 13/21 (62%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/91 (40%) | 22/70 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/161 (52%) | 77/161 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gianni Mina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15 | ||
Gianni Mina | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Gianni Mina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Gianni Mina | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0 | ||
Gianni Mina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0 | ||
1-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0 | ||
Gianni Mina | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-30 | ||
Gianni Mina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianni Mina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Gianni Mina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
4-5 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0 | ||
Gianni Mina | 5-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gianni Mina | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gianni Mina vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Gianni Mina | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Uriage | Clay |
Gianni Mina form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Gianni Mina - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.07.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Jules Okala | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Anze Arh | 7-62, 1-6, 2-3, - Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.20 Kwartfinale | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 1-1, Sarp Agabigun - scratch | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 0-1, - Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ibrahim Kibet Yego | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Laurent Rochette | 0-6, 1-2, - Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Herve Antchandie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Linus Frost | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Christian Lindell | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Troyes - Clay | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Uriage - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Sebastien Boltz | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
France F16 - Hard | ||||
05.09.18 2e ronde | vs. Albano Olivetti | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
04.09.18 1e ronde | vs. Florian Lakat | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F15 - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Le Gosier - Hard | ||||
28.03.18 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Thomas Yaka Kofi Setodji - laatste wedstrijden
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
05.09.19 1e ronde | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 Kwalif. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Uriage - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail |