WEDSTRIJD
19.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Gilles Simon | Mats Rosenkranz | 6-1, 6-1 | Hamburg | Clay |
STATISTIEKEN
Gilles Simon | Mats Rosenkranz | |
1e Service % | 27/55 (49%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/27 (67%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/28 (61%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/49 (57%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/104 (61%) | 41/104 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gilles Simon | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gilles Simon | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilles Simon | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gilles Simon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gilles Simon | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilles Simon | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Gilles Simon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gilles Simon vs. Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden
19.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Gilles Simon | Mats Rosenkranz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Hamburg | Clay |
Gilles Simon form & Mats Rosenkranz form
Gilles Simon - laatste wedstrijden
Paris - I. hard | ||||
03.11.22 3e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde | vs. Andy Murray | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Gregoire Barrere | - | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-6, - Gilles Simon - scratch | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. David Goffin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Dominic Thiem | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Vancouver Challenger - Hard | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.22 2e ronde | vs. Jiri Vesely | 2-6, 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
09.06.22 1e ronde | vs. James Duckworth | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Julian Lenz | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.22 3e ronde | vs. Marin Cilic | 0-6, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-4, 6-4, 4-6, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |