WEDSTRIJD
28.08.19 | 1e ronde | Giorgio Ricca | Preston Brown | 6-3, 6-2 | M15 Kiryat | Hard |
STATISTIEKEN
Giorgio Ricca | Preston Brown | |
1e Service % | 39/56 (70%) | 30/55 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/39 (72%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/55 (49%) | 17/56 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 10 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Giorgio Ricca | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Preston Brown | |
0-0 | ||
Giorgio Ricca | 3-2 | |
3-3 | Preston Brown | |
Giorgio Ricca | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Giorgio Ricca | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giorgio Ricca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giorgio Ricca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Giorgio Ricca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 | Preston Brown | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giorgio Ricca vs. Preston Brown - onderlinge wedstrijden
28.08.19 | 1e ronde | Giorgio Ricca | Preston Brown | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Kiryat | Hard |
Giorgio Ricca form & Preston Brown form
Giorgio Ricca - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Lenders | 6-1, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Bardocci | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Sanna | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Niccolo Baroni | 7-68, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Luca Parenti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Angelini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 4-2, - Giorgio Ricca - scratch | wedstrijd detail |
Preston Brown - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 7-61, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 Kwalif. | vs. Keenan Mayo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Parikshit Somani | 6-74, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Baris | Ozan Baris - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Andres Andrade | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jorge Cavero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Anderson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 2e ronde | vs. Isaac Becroft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Andre Szilvassy | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Roberts | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Aidan Mayo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |