WEDSTRIJD
15.07.19 | Kwalif. | Giovanni Calvano | Richard Thongoana | 6-3, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
29.01.98, 26 Jaar
12534 $
29.01.98, 26 Jaar
12534 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
20.07.99, 24 Jaar
20.07.99, 24 Jaar
Giovanni Calvano vs. Richard Thongoana - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | Kwalif. | Giovanni Calvano | Richard Thongoana | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Giovanni Calvano form & Richard Thongoana form
Giovanni Calvano - laatste wedstrijden
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 6-74, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 1-0, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 6-77, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 2-5, - Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Colore | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-2, 1-1, Marcel Marlon Sudzum - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Pietro Marino | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Xavi Matas Ortega | 6-72, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 7-66, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
25.08.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Victor Ernaelsteen | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Angelini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Richard Thongoana - laatste wedstrijden
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Jeremie Casabon | 7-64, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Rosensteel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
USA F35 - I. hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Sebastian Arcila | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.18 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Cahn | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Takanyi Garanganga | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Christian Paul | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde | vs. Connor Farren | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Uganda F1 - Clay | ||||
29.04.18 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Demark Schulze | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F9 - Hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mirko Martinez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Dittmer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F7 - Hard | ||||
25.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arturs Lazdins | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |