WEDSTRIJD
23.06.20 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Andrea Bolla | 4-1, - scratch | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrea Bolla | |
Giovanni Fonio | 0-1 | |
1-1 | Andrea Bolla | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Giovanni Fonio | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
3-1 | Andrea Bolla | |
0-0 | ||
Giovanni Fonio | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
28.10.98, 25 Jaar
11409 $
28.10.98, 25 Jaar
11409 $
Giovanni Fonio vs. Andrea Bolla - onderlinge wedstrijden
23.06.20 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Andrea Bolla | 4-1, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Giovanni Fonio form & Andrea Bolla form
Giovanni Fonio - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-0, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-2, 4-1, Jules Marie - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Brandon Holt | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-75, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 1-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Shinji Hazawa | 6-3, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Andrea Bolla - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Gleb Sakharov | 0-6, 0-2, - Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andre Szilvassy | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-72, 0-6, - Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Phoenix Weir | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joris Moret | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Roman Postolka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 4-6, 7-5, Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Cyril Respaut | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Biagio Gramaticopolo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Garrett Johns | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mikel Martinez | 3-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |