WEDSTRIJD
17.04.19 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-0 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Giovanni Fonio | Federico Arnaboldi | |
1e Service % | 28/47 (60%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 16/28 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/51 (55%) | 15/47 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giovanni Fonio vs. Federico Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Giovanni Fonio | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Gubbio | Clay |
17.04.19 | 1e ronde | Giovanni Fonio | Federico Arnaboldi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Giovanni Fonio form & Federico Arnaboldi form
Giovanni Fonio - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-0, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-2, 4-1, Jules Marie - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Lucas Poullain | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Brandon Holt | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-75, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Marc Polmans | 1-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 4-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yosuke Watanuki | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Shinji Hazawa | 6-3, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |