WEDSTRIJD
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Gleb Blekher | Efe Comu | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Canada
29.12.00, 23 Jaar
29.12.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
11.06.02, 21 Jaar
11.06.02, 21 Jaar
Gleb Blekher vs. Efe Comu - onderlinge wedstrijden
02.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Gleb Blekher | Efe Comu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
24.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Gleb Blekher | Efe Comu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Gleb Blekher form & Efe Comu form
Gleb Blekher - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Timur Kiuamov | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniyal Darken | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Martsinkevich | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isfandiyor Makhmudov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Li-Wie Tan | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Sebastian Pjontek | 4-6, 7-67, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 3-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-78, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Efe Comu - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sergeyev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 3-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sarp Motorcu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sendogan | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-72, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gleb Blekher | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Blekher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.11.19 1e ronde | vs. Roi Ginat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Krunic | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Schramm | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |