WEDSTRIJD
12.04.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Jason Jung | 7-63, 6-1 | Taipei City | I. hard |
STATISTIEKEN
Go Soeda | Jason Jung | |
1e Service % | 39/59 (66%) | 46/70 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/39 (85%) | 32/46 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/70 (43%) | 15/59 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Go Soeda | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Jason Jung | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Go Soeda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Go Soeda | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Go Soeda | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Go Soeda vs. Jason Jung - onderlinge wedstrijden
06.02.22 | 1e ronde van de kwal. | Jason Jung | Go Soeda | 3-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | Dallas | I. hard |
18.11.21 | 2e ronde | Go Soeda | Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Champaign Challenger | I. hard |
31.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Go Soeda | Jason Jung | 6-4, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | Washington | Hard |
12.04.19 | Kwartfinale | Go Soeda | Jason Jung | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | Taipei City | I. hard |
08.11.17 | 2e ronde | Go Soeda | Jason Jung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Kobe Challenger | I. hard |
09.09.17 | Halve finale | Jason Jung | Go Soeda | 7-62, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | Zhangjiagang Challenger | Hard |
09.09.16 | Kwartfinale | Jason Jung | Go Soeda | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Shanghai Challenger | Hard |
03.09.14 | 1e ronde | Go Soeda | Jason Jung | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Shanghai Challenger | Hard |
27.08.14 | 2e ronde | Go Soeda | Jason Jung | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard |
30.04.14 | 2e ronde | Go Soeda | Jason Jung | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | Taipei City | Carpet |
Go Soeda form & Jason Jung form
Go Soeda - laatste wedstrijden
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.03.22 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
11.03.22 Halve finale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 Kwartfinale | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.22 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
12.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
26.01.22 2e ronde | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
10.11.21 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.11.21 1e ronde | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
03.11.21 2e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.09.21 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail |
Jason Jung - laatste wedstrijden
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Matteo Gigante | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-72, 6-3, 4-1, Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 7-61, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Arthur Weber | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Zhe Li | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Fajing Sun | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Borna Coric | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail |