WEDSTRIJD
10.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | Rayne Roselt | 6-0, 6-2 | Zimbabwe F3 | Hard |
STATISTIEKEN
Argentina
03.12.93, 30 Jaar
03.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
03.04.96, 28 Jaar
03.04.96, 28 Jaar
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo vs. Rayne Roselt - onderlinge wedstrijden
10.06.18 | 2e ronde van de kwal. | Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | Rayne Roselt | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Zimbabwe F3 | Hard |
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo form & Rayne Roselt form
Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo - laatste wedstrijden
Indonesia F3 - Hard | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naru Shirafuji | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dhakshineswar Suresh | 6-2, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F3 - Hard | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Rayne Roselt | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.18 Kwalif. | vs. Taha Kapadia | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Taha Kapadia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
28.05.18 1e ronde | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 Kwalif. | vs. Jordan Parker | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dzuwa | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Argentina F12 - Clay | ||||
15.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Matias Rodolfo Buchhass | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Del Rio | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Argentina F9 - Clay | ||||
03.06.13 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Betella | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.06.13 Kwalif. | vs. Michel Vernier | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.06.13 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Rondina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Argentina F8 - Clay | ||||
27.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Maria Paniagua | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Argentina F7 - Clay | ||||
20.05.13 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Urli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Gerini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
06.05.13 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
29.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.04.13 2e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Exequiel Pini | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F3 - Clay | ||||
22.04.13 Kwalif. | vs. Leandro Portmann | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.04.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Calderon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.13 2e ronde van de kwal. | vs. Yuri Andrade | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Argentina F23 - Clay | ||||
03.09.12 1e ronde | vs. Tomas Buchhass | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.12 2e ronde | vs. Juan Vazquez-Valenzuela | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F19 - Clay | ||||
06.08.12 1e ronde | vs. Joaquin-Jesus Monteferrario | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F16 - Clay | ||||
02.07.12 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F14 - Clay | ||||
18.06.12 1e ronde | vs. Juan-Martin Aranguren | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F1 - Clay | ||||
27.02.12 1e ronde | vs. Mariano Urli | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Rayne Roselt - laatste wedstrijden
M15 Maputo - Hard | ||||
12.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. S.prithvi Sekhar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Salton | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Pretorius | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Neo Makhakhe | 7-69, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Parker | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robbie Arends | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sheil Kotecha | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Schramm | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mozambique F2 - Hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Jeremy Sonkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 Kwalif. | vs. Bruno Figueiredo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Badru Rosa | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mozambique F1 - Hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Israel F13 - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Israel F12 - Hard | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F3 - Hard | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F2 - Hard | ||||
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Prashant Sawant | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F6 - Clay | ||||
27.01.18 | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
USA F5 - Clay | ||||
20.01.18 | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
USA F4 - Clay | ||||
14.01.18 | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Fortuin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jordan Coutinho | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |