WEDSTRIJD
06.08.19 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Colin Van Beem | 6-3, 6-4 | M15 Eupen | Clay |
STATISTIEKEN
Gonzalo Villanueva | Colin Van Beem | |
1e Service % | 33/52 (63%) | 26/49 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/33 (85%) | 21/26 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/49 (39%) | 11/52 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Colin Van Beem | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Colin Van Beem | |
0-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Colin Van Beem | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Colin Van Beem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
0-1 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Colin Van Beem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-4 | Colin Van Beem | |
0-0 | ||
Gonzalo Villanueva | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Colin Van Beem | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gonzalo Villanueva vs. Colin Van Beem - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Colin Van Beem | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Eupen | Clay |
Gonzalo Villanueva form & Colin Van Beem form
Gonzalo Villanueva - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Colin Van Beem - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.19 1e ronde | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.19 Kwalif. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.09.19 2e ronde | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.19 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.19 2e ronde | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.07.19 Kwartfinale | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 2e ronde | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |