WEDSTRIJD
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Gonzalo Villanueva | Gonzalo Escobar | 3-6, 6-3, 6-0 | San Benedetto | Clay |
STATISTIEKEN
Gonzalo Villanueva | Gonzalo Escobar | |
1e Service % | 46/77 (60%) | 62/93 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/46 (67%) | 32/62 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/31 (52%) | 14/31 (45%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/93 (51%) | 30/77 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/170 (55%) | 76/170 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Gonzalo Escobar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gonzalo Villanueva vs. Gonzalo Escobar - onderlinge wedstrijden
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Gonzalo Villanueva | Gonzalo Escobar | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | San Benedetto | Clay |
Gonzalo Villanueva form & Gonzalo Escobar form
Gonzalo Villanueva - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Gonzalo Escobar - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
19.11.20 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.20 1e ronde | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
22.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - scratch | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Houston Challenger - Hard | ||||
15.11.19 3e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 2e ronde | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
17.10.19 3e ronde | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 2e ronde | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.19 3e ronde | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
24.09.19 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.19 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
L'Aquila Challenger - Clay | ||||
20.08.19 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | wedstrijd detail |