WEDSTRIJD
30.04.19 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Ignacio Monzon | 6-1, 7-61 | M15 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Gonzalo Villanueva | Ignacio Monzon | |
1e Service % | 38/55 (69%) | 58/80 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/17 (76%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/80 (49%) | 17/55 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/135 (57%) | 58/135 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gonzalo Villanueva vs. Ignacio Monzon - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Ignacio Monzon | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
Gonzalo Villanueva form & Ignacio Monzon form
Gonzalo Villanueva - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Ignacio Monzon - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail |