WEDSTRIJD
28.05.19 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Juan Manuel Cerundolo | 7-62, 6-4 | M25 Kiseljak | Clay |
STATISTIEKEN
Gonzalo Villanueva | Juan Manuel Cerundolo | |
1e Service % | 50/74 (68%) | 40/61 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/50 (60%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/24 (79%) | 12/21 (57%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/61 (41%) | 25/74 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gonzalo Villanueva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Gonzalo Villanueva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Villanueva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Villanueva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Juan Manuel Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gonzalo Villanueva vs. Juan Manuel Cerundolo - onderlinge wedstrijden
18.10.22 | 1e ronde | Juan Manuel Cerundolo | Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Coquimbo 2 | Clay |
28.05.19 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Juan Manuel Cerundolo | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Kiseljak | Clay |
29.03.19 | Kwartfinale | Gonzalo Villanueva | Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Pinamar | Clay |
18.09.18 | 1e ronde | Gonzalo Villanueva | Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Argentina F6 | Clay |
12.09.18 | 2e ronde | Gonzalo Villanueva | Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Argentina F5 | Clay |
Gonzalo Villanueva form & Juan Manuel Cerundolo form
Gonzalo Villanueva - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Juan Manuel Cerundolo - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Francesco Passaro | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Renzo Olivo | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Mager | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Darderi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, Murkel Alejandro Dellien Velasco - scratch | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 0-3, - Juan Manuel Cerundolo - scratch | wedstrijd detail |