WEDSTRIJD
16.08.19 | Kwartfinale | Gorazd Srbljak | Daniel Paty | 7-65, 4-1, - scratch | M15 Baja | Clay |
STATISTIEKEN
Gorazd Srbljak | Daniel Paty | |
1e Service % | 36/51 (71%) | 37/68 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 24/37 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/15 (33%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/68 (50%) | 21/51 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/119 (54%) | 55/119 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniel Paty | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Daniel Paty | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gorazd Srbljak | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Daniel Paty | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Daniel Paty | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A | ||
Gorazd Srbljak | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Daniel Paty | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Daniel Paty | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gorazd Srbljak | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-6 | Daniel Paty | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-3, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Gorazd Srbljak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Daniel Paty | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gorazd Srbljak | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Daniel Paty | |
Gorazd Srbljak | 3-1 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Daniel Paty | |
0-0 | ||
4-1 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gorazd Srbljak vs. Daniel Paty - onderlinge wedstrijden
16.08.19 | Kwartfinale | Gorazd Srbljak | Daniel Paty | 7-65, 4-1, Daniel Paty - scratch | wedstrijd detail | M15 Baja | Clay |
Gorazd Srbljak form & Daniel Paty form
Gorazd Srbljak - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | wedstrijd detail |
Daniel Paty - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Aleksander Orlikowski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |