WEDSTRIJD
12.07.17 | 1e ronde | Greg Polmans | Gleb Alekseenko | 6-3, 6-4 | Turkey F25 | Clay |
STATISTIEKEN
Greg Polmans | Gleb Alekseenko | |
1e Service % | 57/74 (77%) | 61/72 (85%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/57 (63%) | 36/61 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 1/11 (9%) |
Benutte Breakpoints | 4/12 (33%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/72 (49%) | 30/74 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/146 (54%) | 67/146 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
Australia
10.01.00, 24 Jaar
10.01.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greg Polmans vs. Gleb Alekseenko - onderlinge wedstrijden
12.07.17 | 1e ronde | Greg Polmans | Gleb Alekseenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Turkey F25 | Clay |
Greg Polmans form & Gleb Alekseenko form
Greg Polmans - laatste wedstrijden
M25 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amor Jasika | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Ryan Ziegann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Filep | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 2-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Mornington - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benard Bruno Nkomba | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F5 - Hard | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F5 - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-78, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puric | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F22 - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Kelaidis | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turkey F20 - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. Pierre Faivre | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.18 Kwalif. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Spain F27 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. John Echeverria | 6-76, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Uriarte Morillas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Fernandez-Ventura | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Euan Mcintosh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F27 - Clay | ||||
26.07.17 1e ronde | vs. Arsenije Zlatanovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Milen Ianakiev | 6-2, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Furkan Koc | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Atilla Cavdar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F26 - Clay | ||||
19.07.17 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F25 - Clay | ||||
13.07.17 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.17 1e ronde | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cagatay Sami Soke | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Gleb Alekseenko - laatste wedstrijden
Turkey F29 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F28 - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
19.08.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - scratch | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.18 Kwalif. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F18 - Clay | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F17 - Clay | ||||
29.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F15 - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F13 - Clay | ||||
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Turkey F12 - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Turkey F11 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F8 - Hard | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Egypt F6 - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F5 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | - Gleb Alekseenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |