WEDSTRIJD
13.07.20 | 1e ronde | Gregoire Barrere | Timo Legout | 6-4, 6-74, 10-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gregoire Barrere | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Timo Legout | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Timo Legout | |
0-0, 0-15 | ||
Gregoire Barrere | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Timo Legout | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Timo Legout | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Gregoire Barrere | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-4 | Timo Legout | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Gregoire Barrere | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timo Legout | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Timo Legout | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Gregoire Barrere | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Timo Legout | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Gregoire Barrere | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-3 | Timo Legout | |
0-0, 0-15 | ||
Gregoire Barrere | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Timo Legout | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Gregoire Barrere | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-5 | Timo Legout | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Gregoire Barrere | (1) | |
0-0 | ||
6-74 |
3 | ||
Gregoire Barrere | 0-0 | |
0-1 | Timo Legout | |
Gregoire Barrere | 2-1 | |
3-1 | Timo Legout | |
Gregoire Barrere | 4-2 | |
5-3 | Timo Legout | |
Gregoire Barrere | 6-3 | |
8-3 | Timo Legout | |
Gregoire Barrere | 9-3 | |
9-4 | Timo Legout | |
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gregoire Barrere vs. Timo Legout - onderlinge wedstrijden
13.07.20 | 1e ronde | Gregoire Barrere | Timo Legout | 6-4, 6-74, 10-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Gregoire Barrere form & Timo Legout form
Gregoire Barrere - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 7-5, 2-1, Hazem Naow - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-73, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-77, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tommy Paul | 2-6, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 2e ronde | vs. Harold Mayot | 6-72, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Marton Fucsovics | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Maxime Cressy | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |
Timo Legout - laatste wedstrijden
M25 Bakersfield - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Karue Sell | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Guy Den Ouden | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Jeremy Jahn | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | Mariano Kestelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Pierre Yves Bailly | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
01.06.23 Kwartfinale | vs. Mathias Bourgue | 7-5, 3-6, 0-2, - Timo Legout - scratch | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-72, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Mathys Erhard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Pierre Delage | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Mirko Martinez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
08.04.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.23 Halve finale | vs. Gianmarco Ferrari | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.04.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-0, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |