WEDSTRIJD
26.08.19 | Kwalif. | Gregorio Cordonnier | Marco Saffratti | 7-5, 4-6, 15-13 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
02.02.96, 28 Jaar
16772 $
02.02.96, 28 Jaar
16772 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
10.09.99, 24 Jaar
10.09.99, 24 Jaar
Gregorio Cordonnier vs. Marco Saffratti - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | Kwalif. | Gregorio Cordonnier | Marco Saffratti | 7-5, 4-6, 15-13 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Gregorio Cordonnier form & Marco Saffratti form
Gregorio Cordonnier - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.01.20 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Marco Saffratti - laatste wedstrijden
M15 Junin - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Varna - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.09.19 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Gregorio Cordonnier | 5-7, 6-4, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Sam Taylor | 6-4, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Lima - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Federico Juan Aguilar | 7-62, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Adam Moundir | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darko Bojanovic | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Kiuamov | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zakaria Ben Brahim | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Derdoy | 6-2, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Bucaramanga - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 4-0, Jose Joaquin Miranda Cisneros - scratch | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Guayaquil - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.04.19 Kwalif. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |