WEDSTRIJD
10.04.19 | Kwalif. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Maulenov | 6-4, 7-5 | M25 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
07.09.98, 25 Jaar
07.09.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
30.05.00, 23 Jaar
16831 $
30.05.00, 23 Jaar
16831 $
Grigoriy Korobeynikov vs. Timur Maulenov - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | Kwalif. | Grigoriy Korobeynikov | Timur Maulenov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay |
Grigoriy Korobeynikov form & Timur Maulenov form
Grigoriy Korobeynikov - laatste wedstrijden
M25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail |
Timur Maulenov - laatste wedstrijden
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |