WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Grigoriy Lomakin | Artsiom Bardzin | 7-63, 6-1 | M15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Grigoriy Lomakin | Artsiom Bardzin | |
1e Service % | 43/61 (70%) | 47/62 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/18 (56%) | 5/15 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/62 (44%) | 20/61 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Grigoriy Lomakin | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0 | ||
Grigoriy Lomakin | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Artsiom Bardzin | |
0-0 | ||
5-5 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 6-6 | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
0-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0 | ||
Grigoriy Lomakin | 3-1 | |
4-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
16.10.00, 23 Jaar
16.10.00, 23 Jaar
Grigoriy Lomakin vs. Artsiom Bardzin - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Grigoriy Lomakin | Artsiom Bardzin | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
Grigoriy Lomakin form & Artsiom Bardzin form
Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Artsiom Bardzin - laatste wedstrijden
M15 Bukhara - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
Turkey F34 - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.18 Kwalif. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |