WEDSTRIJD
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Grigoriy Lomakin | Zura Tkemaladze | 6-3, 6-3 | Georgia F2 | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Grigoriy Lomakin vs. Zura Tkemaladze - onderlinge wedstrijden
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Grigoriy Lomakin | Zura Tkemaladze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Georgia F2 | Clay |
Grigoriy Lomakin form & Zura Tkemaladze form
Grigoriy Lomakin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Zura Tkemaladze - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |