WEDSTRIJD
14.05.19 | 1e ronde | Gustav Hansson | Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | M15 Kalmar | Clay |
STATISTIEKEN
Gustav Hansson | Mats Rosenkranz | |
1e Service % | 84/117 (72%) | 71/122 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 65/84 (77%) | 57/71 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/33 (64%) | 24/51 (47%) |
Benutte Breakpoints | 2/14 (14%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/122 (34%) | 31/117 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 127/239 (53%) | 112/239 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gustav Hansson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gustav Hansson | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gustav Hansson | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gustav Hansson | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gustav Hansson | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gustav Hansson | 6-5 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gustav Hansson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gustav Hansson | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gustav Hansson | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gustav Hansson | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gustav Hansson | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gustav Hansson | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gustav Hansson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gustav Hansson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gustav Hansson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gustav Hansson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-15 | ||
5-4 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gustav Hansson | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gustav Hansson vs. Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden
14.05.19 | 1e ronde | Gustav Hansson | Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Kalmar | Clay |
Gustav Hansson form & Mats Rosenkranz form
Gustav Hansson - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.19 Halve finale | vs. Marko Miladinovic | - | wedstrijd detail | |
20.12.19 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
26.10.19 Halve finale | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.19 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.19 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
11.08.19 Finale | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.19 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.19 Halve finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.19 Kwartfinale | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.05.19 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
10.05.19 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.05.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 4-6, 3-4, - Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 1-2, - Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |