WEDSTRIJD
08.10.20 | Kwartfinale | Guy Den Ouden | Sean Cuenin | 6-3, 6-4 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Sean Cuenin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sean Cuenin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Sean Cuenin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guy Den Ouden vs. Sean Cuenin - onderlinge wedstrijden
08.10.20 | Kwartfinale | Guy Den Ouden | Sean Cuenin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Guy Den Ouden form & Sean Cuenin form
Guy Den Ouden - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Sean Cuenin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 0-1, - Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Rayen Hermassi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Pierre Delage | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Denys Klok | 7-5, 2-6, 0-2, - Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Palmanova - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Yanaki Milev | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
29.01.23 Finale | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 Halve finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |