WEDSTRIJD
22.08.19 | 2e ronde | Haadin Bava | Hanyi Liu | 6-4, 6-4 | M15 Jakarta | Hard |
STATISTIEKEN
Haadin Bava | Hanyi Liu | |
1e Service % | 34/58 (59%) | 42/57 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/34 (91%) | 31/42 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/57 (33%) | 15/58 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/115 (54%) | 53/115 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 9 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-2 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Haadin Bava | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-3 | Hanyi Liu | |
0-0 | ||
Haadin Bava | 3-3 | |
3-4 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haadin Bava | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Hanyi Liu | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Haadin Bava | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Hanyi Liu | |
0-0 | ||
Haadin Bava | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
3-1 | Hanyi Liu | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-2 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haadin Bava | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Hanyi Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haadin Bava | 5-3 | |
0-0, 15-30 | ||
6-4 | Hanyi Liu | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Haadin Bava vs. Hanyi Liu - onderlinge wedstrijden
22.08.19 | 2e ronde | Haadin Bava | Hanyi Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Jakarta | Hard |
Haadin Bava form & Hanyi Liu form
Haadin Bava - laatste wedstrijden
M15 New - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshit Sood | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
28.12.21 Kwalif. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Bischof | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.12.19 Kwalif. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Simon Freund | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vinay Kumar T | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bingyu Yu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pat Kongkitpakorn | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wei-De Lin | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Dustin Goldenberg | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Yuichiro Inui | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-4, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Marco Mosciatti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Piotr Matuszewski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Mihailo Popovic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Serena | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dustin Goldenberg | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Hanyi Liu - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Jake Delaney | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. James McCabe | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 7-64, 3-6, 0-2, - Hanyi Liu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Makoto Ochi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Guiyang - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 2-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |