WEDSTRIJD
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Hady Habib | Klim Ivanov | 6-0, 6-0 | Egypt F10 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
31.10.98, 25 Jaar
31.10.98, 25 Jaar
Hady Habib vs. Klim Ivanov - onderlinge wedstrijden
17.03.18 | 1e ronde van de kwal. | Hady Habib | Klim Ivanov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Egypt F10 | Hard |
Hady Habib form & Klim Ivanov form
Hady Habib - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
10.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Finale | vs. Jaime Faria | 7-66, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Keegan Smith | 6-4, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 7-67, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Clement Tabur | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Klim Ivanov - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.19 1e ronde | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F41 - Clay | ||||
17.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F40 - Clay | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F38 - Clay | ||||
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
18.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F32 - Clay | ||||
13.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F30 - Clay | ||||
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F29 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F28 - Clay | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ukraine F3 - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |