WEDSTRIJD
17.06.20 | 1e ronde | Hamad Medjedovic | Blaz Rola | 6-1, 7-6 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Hamad Medjedovic | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Hamad Medjedovic | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Hamad Medjedovic | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Hamad Medjedovic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hamad Medjedovic | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Hamad Medjedovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
5-6 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
7-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hamad Medjedovic vs. Blaz Rola - onderlinge wedstrijden
17.06.20 | 1e ronde | Hamad Medjedovic | Blaz Rola | 6-1, 7-6 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Hamad Medjedovic form & Blaz Rola form
Hamad Medjedovic - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Benoit Paire | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Cecchinato | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jeddah - I. hard | ||||
02.12.23 Finale | vs. Arthur Fils | 3-46, 4-1, 4-2, 3-49, 4-1 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Halve finale | vs. Dominic Stricker | 4-35, 2-1, Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 | vs. Abedallah Shelbayh | 3-46, 4-2, 4-35, 4-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Luca Van Assche | 4-2, 2-4, 4-37, 4-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Alex Michelsen | 4-2, 4-33, 3-43, 3-45, 4-34 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 6-4, 6-72, 6-78 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 7-63, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Blockx | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
02.10.23 Halve finale | vs. Sebastian Korda | 7-68, 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.10.23 Kwartfinale | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-3, 2-1, Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borna Gojo | 5-7, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Harold Mayot | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Pedro Cachin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Yannick Hanfmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Blaz Rola - laatste wedstrijden
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montechiarugolo Challenger - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |