WEDSTRIJD
01.02.20 | Finale | Harold Mayot | Arthur Cazaux | 6-4, 6-1 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
Harold Mayot | Arthur Cazaux | |
1e Service % | 27/47 (57%) | 43/53 (81%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/27 (78%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/53 (45%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harold Mayot vs. Arthur Cazaux - onderlinge wedstrijden
18.03.24 | 1e ronde van de kwal. | Harold Mayot | Arthur Cazaux | 6-4, 5-7, 1-2, Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | Miami | Hard |
05.01.24 | Halve finale | Arthur Cazaux | Harold Mayot | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | Noumea Challenger | Hard |
01.02.20 | Finale | Harold Mayot | Arthur Cazaux | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Harold Mayot form & Arthur Cazaux form
Harold Mayot - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. David Goffin | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 5-7, 1-2, Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Stringfellow | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucas Pouille | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-3, - Harold Mayot - scratch | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | Otto Virtanen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Jakub Mensik | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Collarini | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Jesper De Jong | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-62, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Tom Paris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail |
Arthur Cazaux - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 4-6, 7-5, 2-1, - Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
15.03.24 2e ronde | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-76, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 7-64, 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-2, 6-73, 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Enzo Couacaud | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Harold Mayot | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Patrick Kypson | 3-6, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Safiullin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |