WEDSTRIJD
07.11.19 | 2e ronde | Harold Mayot | Marc-Andrea Huesler | 2-3, - scratch | M25 Saint | I. hard |
STATISTIEKEN
Harold Mayot | Marc-Andrea Huesler | |
1e Service % | 14/18 (78%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 9/14 (64%) | 11/13 (85%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/4 (75%) | 4/9 (44%) |
Benutte Breakpoints | 0/2 (0%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 7/22 (32%) | 6/18 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 19/40 (48%) | 21/40 (53%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harold Mayot vs. Marc-Andrea Huesler - onderlinge wedstrijden
07.11.19 | 2e ronde | Harold Mayot | Marc-Andrea Huesler | 2-3, Marc-Andrea Huesler - scratch | wedstrijd detail | M25 Saint | I. hard |
Harold Mayot form & Marc-Andrea Huesler form
Harold Mayot - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. David Goffin | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 5-7, 1-2, Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Stringfellow | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucas Pouille | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-3, - Harold Mayot - scratch | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | Otto Virtanen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Jakub Mensik | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Collarini | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Jesper De Jong | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-62, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Tom Paris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail |
Marc-Andrea Huesler - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.23 2e ronde | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - scratch | wedstrijd detail |