WEDSTRIJD
10.02.20 | 1e ronde | Harold Mayot | Pavel Kotov | 3-6, 6-3, 7-61 | Cherbourg Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Harold Mayot | Pavel Kotov | |
1e Service % | 53/89 (60%) | 55/91 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/53 (81%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/36 (47%) | 22/36 (61%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/91 (37%) | 29/89 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/180 (52%) | 86/180 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 10 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Harold Mayot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harold Mayot | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Harold Mayot | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Harold Mayot | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Harold Mayot | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harold Mayot | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Harold Mayot | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harold Mayot | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Harold Mayot | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Harold Mayot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Harold Mayot | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Harold Mayot | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Harold Mayot | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Harold Mayot | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Harold Mayot | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Harold Mayot | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harold Mayot vs. Pavel Kotov - onderlinge wedstrijden
10.02.20 | 1e ronde | Harold Mayot | Pavel Kotov | 3-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | Cherbourg Challenger | I. hard |
Harold Mayot form & Pavel Kotov form
Harold Mayot - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. David Goffin | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 5-7, 1-2, Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Stringfellow | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucas Pouille | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-3, - Harold Mayot - scratch | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | Otto Virtanen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Jakub Mensik | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Collarini | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Jesper De Jong | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-62, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Tom Paris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail |
Pavel Kotov - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |