WEDSTRIJD
09.08.17 | 1e ronde | Harry Bourchier | Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 6-3 | USA F27 | Hard |
STATISTIEKEN
Harry Bourchier | Guy Orly Iradukunda | |
1e Service % | 75/105 (71%) | 66/107 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/75 (57%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 17/41 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/107 (47%) | 46/105 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/212 (51%) | 103/212 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harry Bourchier vs. Guy Orly Iradukunda - onderlinge wedstrijden
09.08.17 | 1e ronde | Harry Bourchier | Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | USA F27 | Hard |
Harry Bourchier form & Guy Orly Iradukunda form
Harry Bourchier - laatste wedstrijden
Vancouver Challenger - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
06.04.21 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, 0-3, - Harry Bourchier - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
30.03.21 1e ronde | vs. Lucas Miedler | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bega | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
03.02.21 2e ronde | vs. Nick Kyrgios | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tallon Griekspoor | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Jacob Grills | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 5-7, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Jordan Smith | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
04.03.20 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Ruan Roelofse | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Launceston Challenger - Hard | ||||
06.02.20 3e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.20 2e ronde | vs. Max Purcell | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.20 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
29.01.20 2e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde | vs. Maverick Banes | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
09.01.20 3e ronde | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.20 2e ronde | vs. Marcos Giron | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.20 1e ronde | vs. Marc Polmans | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.01.20 Kwalif. | vs. Zhe Li | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
11.12.19 Kwartfinale | vs. Max Purcell | 6-74, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Guy Orly Iradukunda - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |