WEDSTRIJD
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Harry Wendelken | Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-4 | M25 Roehampton | Hard |
STATISTIEKEN
Harry Wendelken | Joao Marcos Nusdeo | |
1e Service % | 26/53 (49%) | 23/53 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 14/23 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/27 (59%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/53 (47%) | 15/53 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Harry Wendelken | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 40-0[BP], 40-40 | ||
3-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 40-0[BP], 40-40 | ||
Harry Wendelken | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0 | ||
Harry Wendelken | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15 | ||
Harry Wendelken | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
1-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Harry Wendelken | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Harry Wendelken | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Joao Marcos Nusdeo | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Harry Wendelken | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Harry Wendelken | 5-4 | |
0-0, 0-15 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
30.11.94, 29 Jaar
13074 $
30.11.94, 29 Jaar
13074 $
Harry Wendelken vs. Joao Marcos Nusdeo - onderlinge wedstrijden
29.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Harry Wendelken | Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Roehampton | Hard |
Harry Wendelken form & Joao Marcos Nusdeo form
Harry Wendelken - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andres Santamarta Roig | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Davis | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-1, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. George Houghton | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Joao Marcos Nusdeo - laatste wedstrijden
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Christian Oliveira | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Santon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Lima | 5-7, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Zeitune | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jean-Christian Morandais | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andreas Scott | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Rushil Khosla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
22.05.23 1e ronde | vs. Keegan Smith | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Leo Vithoontien | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jasper Lai | 6-2, 4-1, Jasper Lai - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.23 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 7-5, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shivam Khanna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Johnson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-75, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |