WEDSTRIJD
19.12.19 | 2e ronde | Harry Wendelken | Simon Freund | 6-0, 6-2 | M15 Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Harry Wendelken | Simon Freund | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 10/21 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/23 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/44 (66%) | 13/38 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Harry Wendelken | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Harry Wendelken | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harry Wendelken | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Harry Wendelken | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Simon Freund | |
0-0 | ||
Harry Wendelken | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Harry Wendelken | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Harry Wendelken | 5-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harry Wendelken vs. Simon Freund - onderlinge wedstrijden
17.01.23 | 1e ronde | Harry Wendelken | Simon Freund | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Sheffield | I. hard |
19.12.19 | 2e ronde | Harry Wendelken | Simon Freund | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Doha | Hard |
Harry Wendelken form & Simon Freund form
Harry Wendelken - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ben Weintraub | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 6-76, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Michael Agwi | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Andres Santamarta Roig | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Davis | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Edas Butvilas | 6-1, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. George Houghton | 7-66, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Simon Freund - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Ithaca - I. hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |