WEDSTRIJD
11.07.19 | Kwartfinale | Henri Laaksonen | Lukas Rosol | 7-64, 6-74, 6-3 | Braunschweig Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Henri Laaksonen | Lukas Rosol | |
1e Service % | 68/111 (61%) | 73/112 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/68 (65%) | 47/73 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 29/43 (67%) | 24/39 (62%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/112 (37%) | 38/111 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/223 (51%) | 109/223 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Henri Laaksonen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-4 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Henri Laaksonen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Henri Laaksonen | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Henri Laaksonen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Henri Laaksonen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Henri Laaksonen vs. Lukas Rosol - onderlinge wedstrijden
11.07.19 | Kwartfinale | Henri Laaksonen | Lukas Rosol | 7-64, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | Braunschweig Challenger | Clay |
03.07.17 | 1e ronde | Lukas Rosol | Henri Laaksonen | 4-6, 7-5, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass |
Henri Laaksonen form & Lukas Rosol form
Henri Laaksonen - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Kicker | - | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Lukas Rosol - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |