WEDSTRIJD
12.02.19 | 2e ronde | Henri Laaksonen | Stephane Robert | 6-3, 6-1 | Bangkok Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Henri Laaksonen | Stephane Robert | |
1e Service % | 25/46 (54%) | 22/43 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 14/22 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/43 (49%) | 13/46 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/89 (61%) | 35/89 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Henri Laaksonen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Henri Laaksonen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Henri Laaksonen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Stephane Robert | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Henri Laaksonen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Henri Laaksonen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Stephane Robert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Henri Laaksonen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Stephane Robert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Henri Laaksonen vs. Stephane Robert - onderlinge wedstrijden
12.02.19 | 2e ronde | Henri Laaksonen | Stephane Robert | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Bangkok Challenger | Hard |
Henri Laaksonen form & Stephane Robert form
Henri Laaksonen - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-3, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-5, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Jeremy Jahn | 6-75, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Hady Habib | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jerome Kym | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Nicolas Kicker | - | wedstrijd detail | |
10.05.23 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Federico Gaio | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 0-0, - Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.23 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Stephane Robert - laatste wedstrijden
Turin Challenger - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
19.08.20 1e ronde | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 Kwalif. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
04.01.20 Halve finale | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.20 Kwartfinale | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.20 2e ronde | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.19 1e ronde | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ludwigshafen Challenger - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milan Challenger - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
18.06.19 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
02.06.19 1e ronde | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
18.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Taipei City - I. hard | ||||
10.04.19 2e ronde | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.19 1e ronde | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
19.02.19 2e ronde | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
12.02.19 2e ronde | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |