WEDSTRIJD
17.08.20 | 1e ronde | Henri Squire | Vladyslav Orlov | 6-1, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-15 | ||
Henri Squire | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-0 | ||
Henri Squire | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-0 | ||
Henri Squire | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Henri Squire | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
2-1 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Henri Squire | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, A-40[BP] | ||
Henri Squire | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Vladyslav Orlov | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Henri Squire vs. Vladyslav Orlov - onderlinge wedstrijden
09.01.23 | Kwalif. | Henri Squire | Vladyslav Orlov | 4-6, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | Nonthaburi 2 | Hard |
24.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Vladyslav Orlov | Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Rome 1 | Clay |
17.08.20 | 1e ronde | Henri Squire | Vladyslav Orlov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Henri Squire form & Vladyslav Orlov form
Henri Squire - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Clement Chidekh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Alexander Blockx | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 5-3, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Yuta Shimizu | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 7-63, 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 3-5, Akira Santillan - scratch | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Marius Copil | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 3-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Leandro Riedi | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Vladyslav Orlov - laatste wedstrijden
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - scratch | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |